Aferdita dhe Shefi

Shko poshtë

Aferdita dhe Shefi

Mesazh nga Ardi prej Fri Mar 02, 2012 12:15 pm

une jam aferdita jetoj ne sarande dhe punoj per nje kompani e cila meret me tregti dhe patundshmeri, keshtu qe veshja ime duhet te jete zyrtare dhe “pak provokuese” pasi qe mund te ndikoje pozitivisht ne imazhin e kompanise. Kete dite drejtori me thirr ne zyre dhe me te hyre me leshon nje veshtrim nga larte poshte e larte perseri dhe disi si i habitur me thote ta mbyll deren dhe te ulem pasi qe kemi nevoje te bisedojme per disa qeshtje te rendesishme.

dhe menjehere filloi te me tregon qe kompania ka probleme financiare dhe se i duhej pak ndihme qe ti tejkaloj keto veshtersi qe i ka dhe une i them menjehere qe me fal por nuk kam une para per te dhene hua, pasi qe une mvarem nga kjo rroge dhe ai ma kthen menjehere qe jo nuk jane parate qe ka nevoje por ka nevoje per dicka tjeter, dhe une i them do te me largosh nga puna? ma kthen shpejte jo ore zog kam nevoje per nje relaksim shpirteror dhe ti je ajo qe mund te me ndihmosh per ti tejkaluar krizat dhe menjere versulet kah une dhe fillon te me puth dhe me peshperite qe veshja ime eshte aq provokative sa qe nuk mund ta perballoj dot…une mundem ta ndali ne fillim por mandej mendohem se mund te mbes edhe pa punen per te cilen kam nevoje shume dhe ne anen tjeter ai eshte beqar dhe ku i dihet une jam 28 vjeqare dhe ende e pa martuar keshtu qe fillojme menjehere

ai me kap per cica dhe une per penisi dhe vazhdojme per disa ore ne zyre dhe kjo vazhdon tash e ca muaj se paku 1 here ne jave ne zyre dhe 2-3 here ne apartamentin tim apo te tije ndersa firma eshte kthyer ne stabilitet pasi qe mendja e tij tash me eshte ne pune e jo duke me imagjinuar mua ashtu siq kishe bere me muaj. tash me jemi te knaqur.
Ardi
Ardi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 54
Piket : 107
Reputacioni : 0
Join date : 08/11/2011
Location : Ne qiellin e 7

Shiko profilin e anëtarit http://duasex.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi