Sex ne grua te martume 100 % e vertet 2017

Shko poshtë

Sex ne grua te martume 100 % e vertet 2017

Mesazh nga Qekiii prej Sun May 28, 2017 1:30 pm

Pershendetje gjithve atyre personave qe e lexojn ket , Jam nje mashkull 45 vjeq jetoj ne perendim Si gjith mergimtarer ashtu dhe un nuk mund te pres qe te vijn pushimet per te ardhur ne KS , siq thash ne heret jam 45 vjeq dhe ju them te drejtejn e pelqej sexin shum ashtu qe besoj deri tash kam pasur sex me me shum se 50 femra e gra te martuara ashtu qe ne ket pun kam shum pervoj dhe kurr nuk jam mbetur pa 3 deri 5 femra ne lidhje ashtu qe te gjithsve i kam treguar realitetin üer mos ta zgjatur shum vitin e kaluar pak para pushimit u njoha me nje femer te martuar 40 vjeqe nen e 3 femijve ne nje faqe ,takime numernje , ashtu qe ne fillim ne filluam te bisedonim po at nat ne tel dhe te shkruajm sms siq dihet tash gratis ne ,,viber ,, dhe filluam tr flasim edhe per sex aty filluam te shkrmbenim sms sexi dhe ne fillim e pyeta se te pelqen sexi dhe ajo me tha po me pelqen di gjithve ashtu edhe asaj e pyeta kur ki ber sex per her te fundit me tha para 7 dite , fillova te pyesja se je d knaqur be sex me burrin tuaj ajo me tha sigurisht qe esht e knaqur me te por gjithmon endrroj te kam nje mashkull tjter ta provoj aty hyrem ne tfm mejhere dhe e pyeta se qa te pelqen me shum ne sex ajo me tha se gjitha por nuk i kishte provuar shum gjera . Kishte deshir ta provon oral me mar karin ne goj . Me ju derdh ne fytyr , kishte deshir ts orovoj edhe anal pasi ishte kurioze ta prvoj dhe aty ne bith , e pata un thash a e ki kry ndoj here vet me tha kurr as nuk jam ndigju per ket se si nje femet mastrubon , filova te pyes qe qa ki veshur tash me tha se kishte vetem brek te holla sepse ishte vera muaji korrik e pyes ngjyra cila esht me tha teza ngjyra e preferuar e imja i them qa kishe pas deshir te te beja po te isha aty afer tash me tha te ja lipija pidhin sepse kishte shum deshir dhe aty un jam shum shum i mir profi me lipi pidhin tjter tha do doja te ta nerja karin ne goj e tani te me fusje ngadal ne pidh i them un ja mere .e bej nje foto se dhe mua me ishte quar kari...uhhhh dhe ja dergova tha uh sa te bukur e oaske fhe te madh sinqerish e kam 19 cm te gjitha me kan then se ke nje kar te mrekullushem dhe e pyeta a he lagur posht me thot nuk edi i them preke pak ajo me kthen thot qull qenka ber pidhi i them ferkoje oak me gisht tha po tjter qa me boen thash fillo futi dy gishta fillo me tre e keshtu e pyes se si ndihesh me thot shum mir te lutem ne thot eja futma karin ne pidh ohhhh ohhh ben thot sa bukur me vjen i them ke deshir ta fusjs ne bith nuk edi me thot se kam provuar kurr them ok kur tr takohemi liwe ta fus ajo ben ohhh uhhh me thot gati e kryta ohhhhh ohhhhhh e kryta me thot si esht e mundshme kjo i them kjo edht fillimi . Ashtu pas 1 muaji erdha ne KS ne pushim dhe nje dit ose nje paradite vendosem te takohemi ashtu qe u takuam dhe shkum ne nje VILL hotel dhe murem nje dhom pushimi E cila kushtonte 10 euro dhe hym mbrrnda un i pata mar nja 2 red bulla qokolada dhe ca banane aty mirem dhe nga nje makijato posa u ulem dhe po pinim kaffe dhe po njiheshimi me mir dhe fillova te prrk ashtu qe filluam te putheshim dhe fillova qe te i hiqja rrobat ja hjeka mte gjitha e lash vetem ne brek dhe jelek edhe un poashu u zvesha vetem ne brek ne boxe si zakonisht dhe fillova ta puthja nga buzet . Qafa , nga veshet mbrapa ,e kafshoja ne qaf mbrapa per ti mos mbetet ndoj shenj ga perpara ajo vetem renkitke nga knaqsija fillova duke i thithur majet e cicave ashtu qe ja kafshoja majet kishte shum cica te mira te majme dhe fillova te posht nga kerthiza e te posht aty u ndala te pidhi fillova nje her vetem me gisht tja prekja qa me prek qull krej ishte lagur filloova un tja lepija pidhin ne at stilin tim qe e kam un dhe pas pak e ndrrojm pouiten 69 ajo tash na mer ne goj karin e un ja lipij pidhin ishim ne krah dhe fillova sa ma shum tja lipija pidhin me gjuh ajo aq ma shum e fuste karin ne goj edhe pse nuk kishte pervoj me mar ne goj por prap ishte mir mesatarr duke ja lipir un pidhin i fusja dhe dy gishta ne pidh ngajere 4 ajo ishte veq ne qiellin e 7 e kryti nje here sa ma fell ja fusja gishtat aq ma shum knaqsi ndike ashtu qe fillova me dy gishta ne pidh dhe gishtin e madh ja fusja ne bith kurse me gjuh ja lipisha klitorin ju betohem ajo gjymobke nga knaqsija dhe aty fillova ndrrim pozicioni tash un ja fusja karin be pidh dhe ja kafshoja majet e cicave ajo vetem bente ohhhh ohhhh nga knaqsija dhe ne nje moment i them kush te qin me mir unnapo burri ajo desh u qmend tha ti kurr me burr skam perjetu knaqsi keshtu aty ishte edhe nje TV kur hyrem e lishova nje program fil sexi dhe be nje momdnt ishin duke ber treshe i them kurvo te pelqen me dy kara tha shum kam deshir edhe ne bith ta provoj edhe ne pidh thash ok te premtoj se do e bejmi sikur isha tu e qi nga mbrapa aty afer ishin banatnet qe i mora mi hanger aty kam maren njeren banane dhe kam filluar te ja fusja ne pidh sa me fell dhe me gjuh fillova tja lipij biren e bithes fhe me gjishtin tregues tash ja futsha sa me fell i them kurvo te oelqen keshtu me thot o shumm shummmm filloj tja fus dy gishta ne bith e dikur tre deri sa u lirua aty dhe ne fund fillova tja fus karin ne bith ajo u humb krejt nga knaqsija dhe tash katin ne bith fillova me banane ne pidh dy birat mej here besoni ose jo ajo u humb fare krejt nga knaqsija dikur ju futsha karin ne pidh ne bith ne goj deri sa e kryti edhe dy here ajo per se treti kur arriti orgazem thash me trego kur je gati dhe isha duke e qir ne bith a bananen ne pidh edhe pse ishte zbutur bananja kishte efekt ende me thot tash jam gati ..qekiii i them ku don te tr derdhem un ne thot te lutem ne bith mbrenda dhe at e bera ju derdha te gjithen ne bith tash ishim te lodhur dyt mbasi mbaruam pun ajo 3 here kishe orgazem un dy here aty mbaruam pun dhe secili rruges se vet. Pas 2 dite i them i ke deshir te takohemi prap ajo thot me gjith qejf do kishim pas sex prap sepse nuk mund te pres nga meraku te perjetoj at qe perjetoj heren e par i them te pelqe at dit shum sexi tha shum shum dhe kur te vdes nuk do harroj ate dit at knaqsi them ik ki diq tjter per te shtuar ne sex ose je diq qe don ta provosh ajo me thot po nje ndryshim te vogel me thot them ok me trego qka dhe esoj se nuk ka problem ajo me thot gjithqka me ka pelqyer ne sex edhe pse bitha tha me ka dhimt at dit pak por knaqsija qe kisha ja vlen ta provoj edhe diqtjter un mendoja qa po kerkon i them ok fol mo qa ke deshir ajo me thot qe te merja prap dhe nje banane veq ma te trash se ajo e heres se par i them pa problem do e bej ashtu qe e lam te takohemi te nesrmen diku rreth ores 11 te ..viva fresh ne feri....!!dhe ashtu bera un bisem rregullisht gjithmon me heret dhe aty mbrita rreth ores 10.30 min lash kerrin ne parking dhe hyra ne viva fresh qe te nerja porosin dhe aty i shikoj banane cila esht ma e madhja dhe ma e trasha i mora 3 cop dhe tu shiku thash me vete ajo ka kerku te trash shikoj qaka tjter i shoh kastravecat ose sallatat dhe mar edhe nje kastravec aty dhe shkoj nga ana tjter te mishrat aty shoh nje sallam te mesme dikun nja 35 cm me gjersi 7 apo 8 cm ju betohem qe esht e vertet kjo qe them , dhe ne dalje i mar edhe mje pako red bull dhe nje pako kondome aty ishin 3 kondome dhe bera pagesen dhe dola tek vetura nuk shkoj shum dhe etdh ajo u fut ne kerr si zakonisht dhe u nisem per ne VILLA hotel rruges per PR...! Dhe hyn ne hotel por ksaj here posa hym filluam te putheshim dhe filluam te zhveshemi dyt ne fillim vetem e puthja pak e kisha ulur ne karrige perball meje qe tja shihja biren e pidhit mir dhe fillova te ja prekja me gishta kushte filluar te kahej aty nuk durova dhe ja futja karin ne pidh sa me shum e shtrengoja ne jarrige aq me fell ha fusja deri kur u bera gati te derdhem kur erfh momenti mu der e nxjerra karin nga pidhi i saj dhe tash e mora e shtriva ne krevat fillova ta puthja tja thithka majet e cicave dhe barkur nga kethiza e tepodh ndakem tek pidhi aty ja hapi me gishta pidhin a me ghuh ja lipij klitorin them qa kerkon kjo bita e jote kurvo me thot karin tend loqka i them karin ja koh kur e fusim dhe e mora babanen e i futa nje kondom bananes , nje kondom sallates dhe nje kondom sallames te sallama udhte problem kondoms se ishte e gjer shum por ja futa .dhe fillova te i fusja bananen ne pidh a a me ghuh ja lipija klitorin dhe mesin e pidhit e ather ajo me ghot me jep karin ne goj te lutem kthehem tash ja jap karin ne goj ja nere i thfm kurvo esht i yti i gjithi dhe filloj te thithke karin tim me njeren dor e mbajke karin kurse doren tjter ja mira thash me prek ti vet me doren tate pidhin klitorin e ferkonte aty e pash qe tash ketkonte me shum ne pidh ajo bira saj e qmendur nga epshi e nxjerra bananen dhe e fusja kastravecin ky tash ishte ma i gjon i fusja ne pidh sa me shum dhe aty afer e mora redbullin dhe ja kagja pidhin me te qe te hynte me leht ajo humbi krejt ishte ne qiellin e 7 passndej me thoshe mbi re dhe aty fillova te ja fusja babanen ne pidh ashtu qe karin ne goj e kishte kastravecin ne pidh bananen ne bith ashtu vazhduam ca koh dhe bananja ishte zbutur shum athere e hjeka bananen edhe kadtravecin dhe fillova te i fusja karin ne bith dhe te aija aty fort dhe tash e mora edhe sallamen i futa ne pdh a karin ne bith qfar leteti ishte besoni ise jo kjo esht mase e vertet dhe filloja te qija ashtu dhe ngaj herr ti i derdhja pak red bull ne pidh dhe bith ashtu filluam per ca koh se kur e qin femren ne bith mashkulli derdhet me ngadal apo ashtu jam un dhe duke e qir ssjtu i them je mir kurvo ajo vetem renkonte nga knaqsija ohhh ok ta hanksha karin me thoshte , oh me knaqe shpirt me qi ashtu te lutem me qi fort a un isha dhe ne nje far mnyte i qoroditur si mujke te duroj ashtu karin ne bith dhe sallamen ne pidh ajo e but salkama dhe ndijke knaqsi maramendse je mir kurvo e pyes prap shum thot shum i them kur te hesh gati e kryejm dyt sbashku me thot me kok ok aje gati i them thot ohhh ohhh me qij ma fort ne bith ku don me tu derdhen te lutem be cica a ne bith a ku thot jo ksaj here mu derdh ne goj i thom po fati jam dhe ajo thot ohhhh ohhhh jam gati me kry ohhhh e krytaaaaa e nxjerr karin nga bitha dhe i derdhem ne goj beetitke si e qmendur ohhhhh edhe padi ishte kari pak i papaster por nga knaqsija nuk u megke vesh de qa esht dhe ashtu at dit e krytem dhe prap filluam si heren tjter secili rruges se vet dhe kur u ndam kur zbriti nga kerri ne tha qekiii nuk do te harroj kurrr dhe e pyeta tjter ger a te mar diq tjter ma te gjer ajo me tha ksaj here mjafton do e bejm prap keshtu siq e berem sod.
Ky esht tregim i vertet 100 %
Nese ka naj fener qe ka deshir te provoj sex te mavnitshem dhe secret 100 % lajmrohuni ne adresen e me poshtme ...
Qekii@hotmail.com

Qekiii
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 8
Piket : 21
Reputacioni : 1
Join date : 27/08/2013

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi