Pushimet Verore ne Turqi tu qi

Shko poshtë

Pushimet Verore ne Turqi tu qi

Mesazh nga Ardi prej Tue Nov 08, 2011 12:17 pm

Ishte Vera dhe vendosem te shkonim me 2 shoqe ne Pushim ne Turqi por nuk u realizua dëshira qe te shkonim ne Turqi dhe vendosem te shkoni ne Ulqin, se paku te rrezitem me një det.
Shkuam ne Ulqin une dhe 2 shoqet e mia, nuk kishim as një Shok me vete dhe mendonim qe te bënim ndonjë shok ne Ulqin,. Në Ulqin nuk kishim rezervuar ndonjë hotel dhe u vendosëm në një shtëpi Private, kur mbërrimë ne Ulqin morëm nje Taksi dhe na la ne nje lagje dhe tha këtu do te gjeni sigurisht një shtëpi per te banuar, kur po shikonim te nje shtepi ishte nje njeri i shtrir ner nje hije ne Oborrin e ti i cili kishte marrë ngjyrë kafe ,i gjatë, i Bukur dhe unë po e pyesja a mundet qe te na ndihmoj të kërkonim nje shtepi per ti kaluar pushimet 2 Javore, ai mendoj dy minuta dhe na Ftoj qe te banojmë tek aj mbase kishte nje shtepi te bukur dhe vet ishte i Bukur nuk mundem te refuzojmë dhe u vendosem i kishim 2 dhoma , kurse na ishim 3 veta dhe e pyetem nese ka mundesi qe te 3 ta marri 1 dhomë ai na tha jo se janë shumë te vogla nuk kishte vend ne dhomë edhe per nje shtrat tjeter. Pranuam 2 dhoma dhe mbas 15 minutave dolëm ne oborr ku ishte aj i shtrirë qëndruam pak dhe na luti per te pir diqka pitem diqka dhe biseduam një kohë, ku edhe na tregoj se mbas ores 6 i vjen gruja ne shtepi etj.. ne dulem pak per te shetit, dhe keshtu vazhdoj deri te dita e 3 dilshim ne Plazh dilshim ne Mbrëmje vinim ne shtepi pa kurr far Problemi, ne diten e 4 erdhem prej Plazhit dhe un erdha vetem me Bikini dhe aj po mi shikon Cicat e mija se te gjith me thoj se i kam si te Pameles, un e verejta qe po me shikon dhe vazhdova drejt ne banjo. bana dush mbasi dola prej Banjosh aj ish zhveshur tersisht dhe e pritke qe te hynte ne banjo kur e pash un u habita, dhe ma shum me habiti Kari i ti i madh i trash, qe ishte ba dru, dhe aj me tha ah me fal dhe hyni ne banjo. por deren nuk e mbylli e la hapur, dhe e leshoj dushin dhe po bente ohhh ohh un vazhdoja ta degjoja te dera sa kisha dal prej banjos. se me la pershtypje Kari i madh dhe trupi i tij. Mendoja te futem ne Banjo me të po kisha Frik, dhe shkova ne dhomën time te nesërmen ne mengjes ju thash shoqve te mija qe nuk do te shkoja ne Plazh me to se me kishte djeg dielli, Dhe keshtu veprova nuk shkova ne Plazh se kisha deshir qe ta kem at karë temash dhe të bukur ne Pidhin tim, Ishte Ora 11 dhe ne Korridor kishte nje tavolin te vogel dhe un isha ulur kur po zbriste aj te Poshtë, dhe me Pyti nuk keni shku ne Plazh thash jo se mu ka djegur dielli lëkurën, me tha Eja un kam nje Krem qe ta lyej shpinën dhe Pranova Ok thash po te pres ne dhomën time shkoj aj e murr kremen dhe erdhi tek dhoma ime ishte ne kemb dhe un ne kemb dhe vazhdoj me duart te Bukura te ma lemont shpinen kur mi heki edhe jelekt per meme ferkuar ma mir dhe vazhdoj cicat te me ferkoj dhe un me njenen dor ja Lemova Karin e ti pak. dhe aj beni ohhhhhfffff dhe un i thash shtrengomi cicat edhe pak ma shum dhe ai vazhdoj kurse un vazhdoja tja lemoja karin e tij nuk e si se qka me gjeti dhe ia futa doren nen brekë dhe ja Preka Karin e ti te vertet dhe aj me tha me kalle. un ja ktheva thash edhe ti mu po me ktheu nga ana e vet dhe filloj te mi thithte cicat the un vetem beja ohh ma shum prej kënaqësisë, dhe Kari i ti ju trash ju qua ju be si Dru., kur me uli dhe ma shtini ne goj dhe ja thithja karin ja thithja, dhe me gjuajti ne shtrat dhe filloj me gjuhen e ti te me Puthte dhe te mi shtrengojke kofshet e mija, un isha shum e nxet dhe ja kapa njeren dor dhe ja qita te pidhi im i thash lemoma pidhin pak se me plasi, aj ma lemoj dhe lagu Pidhin tim dhe e futi Guhen e gjatë qe e kishte ne pidhin tim dhe ma lepike pidhin dhe unë u shkriva nga kënaqësia , asnjëherëë nuk kisha perjetu at kënaqësi deri sa vazhdojke me gjuhë te ma lepinte Pidhin me njeren dor mi shtrengojke cicat, dhe pastaj ma qiti karin e vet ne fetyren time dhe un ja morra ne goj e bem pozitën 69- pastaj i thash ma shtin Karin ne Pidh se mu kall pidhi. me tha jo nuk do ta shti dhe vazhdoj me dor te ma lemoj , unë isha e djegur e etur per karin e ti dhe e lusja te ma shtinte sa ma shpejt ne pidh, ai u qua ne këmb un mendova qe me ne fund do te me qinte dhe ai iku dul nga dera dhe me la ashtu, mendova qe shkoj kur erdh prap i thash ku ishe me tha ta mbyllja deren, dhe kur erdh u shtri ne shtratin tim dhe me tha hypi karit, ja ku e ke.. dhe u qova dhe ashtu veprova i hipa karit te tij te madh e te trash, kurse ai me thoshte ma shpejt ma shpejt dikur me kapi me 2 duart dhe me gjujti ne shtrat dhe mi qiti këmbët e mija ne qaf te atij dhe ma rrasi karin,. dhe me nje shpejtësi shumë të madhe ma futke dhe nxjerrte karin në pidhin tim të bërë qull deri sa me lodhi . U derdhem disa her. dhe e lutsha te me leshon kurse aj me kapi per flok dhe me tha jo se tash esht ma lezet ashtu u qimë disa herë në ditë . Shoqeve të mija nuk u tregofsha për qirjet dhe karin e madh që e provofsha une aty . Atë kar të madh une e kisha çdo nat per sa nejta ne ulqin- ishte kënaqësi e vertet te qihesh me nje njeri te fort edhe pse ishte 12 vite ma i vjeter se un. ishte shum i mir dhe ju them te gjithave vajzave nese doni te keni sex vertet te mir qihuni me me te vjeter.
Ardi
Ardi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 54
Piket : 107
Reputacioni : 0
Join date : 08/11/2011
Location : Ne qiellin e 7

Shiko profilin e anëtarit http://duasex.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi