Me kishte munguar

Shko poshtë

Me kishte munguar

Mesazh nga Ardi prej Sat Nov 19, 2011 7:39 am

Ishin vetem pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne një restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q’me erdhi dhe te putha. Sa shumë ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kofshet e tua deri tek pidhi yt i qullet, qe me kishte bërë sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar pidhi yt. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si një i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja pidhin tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shumë. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at pidhin tend qe sa here me kishte bërë mashkullin me te lumtur. Sa mirë qe ne restorant nuk kishte shumë njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene një kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mirë . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal breket dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove për ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof për beli dhe te shtrengova për trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt pidhit tend te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta për tavolinen e toaletit. Te kapa për flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Kari im sikur i terbuar depertoi mbrendesine e pidhit tend te qullur. Leshove një renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shumë, derisa me doren e djathte te pickoja te bytha dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat një pas një. pidhi te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje karin tim tek te godiste mitren. një dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e pidhit tend. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete për tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire. E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e ben perseri bashk, nuk e besoje qe me kishe prane
Ardi
Ardi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 54
Piket : 107
Reputacioni : 0
Join date : 08/11/2011
Location : Ne qiellin e 7

Shiko profilin e anëtarit http://duasex.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi