DuaSex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E qiva shoqen e motres

Shko poshtë

E qiva shoqen e motres  Empty E qiva shoqen e motres

Mesazh nga Ardi Tue Nov 08, 2011 12:06 pm

kish pas me ardhe shoqja e motres teme me fjet sot te shpia jeme nejse une sekum dit .....shkova ne shpi ora 23.40 se kum dit qe ajo eshte aty hina ne kuzhin hangra diqka edhe po shkoj ne dhom teme edhe pe sho ata ne net kishte hi PC ,edhe une kur e pash u habita edhe um foli tha hajde kallxom pse nuk bajka msn (une ata e kum pas njoft ma heret,ama sna ka ra pu pa shuum) une i thash zdi bree spo ban se ka virusa ne kompjuter i thash a po ma leshon veq 2 minuta se kam pak pun edhe hin ti ok edhe ajo u qu u ula une ....une dojsha me shti ne tripa po puna ishte qe smujsha se ajo u sjellke mir me mu nejse hina i kryta ato pun qka pata mi kry edhe i thash ulu nese do se skam pun tash edhe jao u ul , un eprita ajo mum than ika po shkoj me fjet ajo u ul ,nejse i fryna faqet permas asaj edhe u ula ne tavolinen tjeter kishe po lexoj a ment ikisha qysh me ja ngjit, ajo e pa qe sun jam tu bo rahat ma bona nese do flej ti mos ta nin per mu une i thash po kisha fjelt po spo me merr gjumi ajo tha aha po hajde rri me mu qetu praa u une edhe une ngat asaj aje shfetojke sene palidhje une kisha hall te madh kuku kur e pasha ufaaaaa u kalla bree i ka pas do pizhama te shkurta t eposht e te ngjita per kemb perpjet e ka pas nje mait pa kra edhe barkin jasht kerthizen edhe kamen permi kam , une ngat asaj ul syt i qojsha teposht ndonjeher ajo e e pake qe une jam te kshyr tha qe po ti kallxoj do foto te mia i kshyrem fotot e saj kish pas shum edhe krejt te fort ai kish pas tha ti a ki foto une thash po edhe fotot e mia i kshyrem , edhe ajo um tha a dalmi ne foto une thash leje neser se sjam i vesht mir ajo tha aiiiii as une sjam e vesht mir une i thash pse mooj boll mir je e vesht edhe e kshyra shum keq e mledha vetin me ju afru me puth po smujta ajo e pa hallin tem um tha ej une po shkoj me fjet une i thash ok po heret eshte hala jo jo tha se neser ka me hec edhe dul une ja nisa me rre vetin prej sikletit zdisha qka me bo ja futa gjum e kur u qova neser ne mengjes ora ishte kan 9.25 krejt neper puna nana, baba jem, motra jeme, une shkova posht kur po hi ne dhom te pritjes me sho at shoqen (emri anonim) une u habita kur e pash nuk e dita qe eshte aty thaa mirmengjes a fjete une spasha bash mir ajo ishte kan shtru ne krevet i kishe vesh njepar farmerka te shkurta edhe iishte shtri ne kauq une u ula ne fotele edhe po kshyri tv ajo tha uu prom e kum vra komen tha pa kshyre qka kam une ja kapa kamen edhe pe kshyri thash kurgjo nuk ki moj tha jo bre ma nalt une po shkoj ma nalt pak ma posht gunit (gjurit gjunit ) prap i thash jo bre kurgjo ski shum mir e ki kamen ajo um tha prom sum ka marr gjumi une i thash as mu pse nuk erdhe ne dhomen teme pra ajo veq um kshyri une zdisha qysh me ja ngjit une e vrejsha qe asjo po don edhe um kallke a une nuk isha ne gjendje kurgjo mi bo u bone narvoz me vetin u qova shkova ne kuzhin erdh edhe ajo thash aiii kurgjo spaska me hanger ajo me tha ani nreq diqka une i thash po zdi veq voje di me perzhit ose fergu ajo keshi ajo tha hajt se une po pregaditi nejse u ulem me hang buk nuk dojsha me ja bo bajat po nuk mu hanke hiq nejse hangrem buk u ulem prap ne dhom te pritjes ajo u shtri po kshyr tv une veq po menona qysh me puth edhe ishmi te kshyr ni film ishin do skena erotike dikitronin (telederigjusin) nuk e kishmi as une as ajo ishte permbi tv edhe po rrim po e kshyrmi te dyt ajo spo fol kurgjo edhe une prit se po kryhet nuk u kry une thash valla kokan dashuru keq kta dy ajo keshi une po ju afrona ngat ajo i shte shtri ne kauq une isha ul te komt e saj edhe i thash nuk i paske ly gishtat mir me llak (gishtat e kames) ajo tha a po mi lyn pra ja tha hajt qe te duarve lymi ja kapa doren edhe kishe pi ja ly me llak ishmi ul ne kauq edhe une smujta me duru ma shum po e kshyri ne sy edhe pe mar guximin me puth ajo spo mi hek syt ja nisi zemra mum rre ma shpejt um erdh njefar nxehtesie edhe ja vnova doren permas qafes saj edhe e putha ajo mu gjujt mu edhe um shtini ne kauq ose divan edhe um puthke si e trent ke tum tranu (une e kisha provu moti kete sen ama bash qashtu jo) nuk um leshojke ja nisi tu ma prek gjyksin barkin edhe um puthke edhe po qohet me hek maicen e vet edhe unepo ja preki cicat une si i hullaft meta ajo po ma prek karin permi pantolle une dojsha mu tranu i thash ej nal veq pak edhe ja nisa me puth prap e ja nisa me ja lipi cicat edhe komt edhe barkin krejt trupin ja lipina edhe ne fund mbet veq ne breg ....i heki breget edhe tha vazhdo une fillova me puth ka komt pithin dojsha me ja lipi po kishte pas pak lesh u gerdita pak edhe po ja limoj me dor ajo tha oo vazhdoo qashtu edhe une u qarta edhe fillova me ja lipi me lesh e pa lesh ajo ke tu tranu une su nalsha um tha kari a tu ka qu une e mur ne goj u kukuuuuuuuu skum besu qe e ban qata edhe e kapi karin tem e futi vet ne pidh une kesh tu qart kesh tu tranu edhe vazdhum ashtu me pozita te ndryshme derisa shperthejta po nuk pranoj me ju gerdh ne ftyr nejse shkum ne banjo mu la edhe ajo ja nisem me xiglu njani tjetrin edhe prap ja nisa me qi edhe aty u knaqem mir e mir u shkrinem edhe u lajtem bashk edhe dulem prej banjo edhe u ulem tu kshyr te edhe nuk folshmi kurgjo rreth sexit apo qysh jemi knaq hiq hiq .....edhe dulem neper qytet mu shetit pak himen ne kafiq qeshtu edhe u dashurum keq na dyt veq i thash mos ta marre vesh kerkush ajo tha hiq mos ta nin edhe ma dha nr e telit the se sonte shkoj une i thash po pse spo rri edhe sot ajo tha smuj besom nejse u pershendetem ajo shkoj te halla e vet me pershendet edhe ata edhe qeshtu .....
Ardi
Ardi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 54
Piket : 107
Reputacioni : 0
Join date : 08/11/2011
Location : Ne qiellin e 7

http://duasex.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi