Si te bejme seks anal pa dhembje?

Shko poshtë

Si te bejme seks anal pa dhembje?

Mesazh nga Ardi prej Fri Mar 02, 2012 12:20 pm

Atëherë, 2 problemet me kryesore te seksit anal janë higjiena dhe dhimbjet e depertimit.
Sigurisht qe shkenca e sotme e cila po viziton planetet, nuk e ka problem t’iu jape zgjidhje problemeve kaq te thjeshta.

Kjo poshte është 1 pompe e thjeshtë e cila quhet “Anal Dush”. Kjo dergon brenda anusit ujë te ngrohte dhe përdoret për shplarje. Për ata qe janë maniake te pastertise e qe duan diçka me profesionale se uji, ka 1 leng te posacem i cili blihet ne dyqanet SEX SHOP dhe qe siguron pastërti sterile.

Sic e thashe edhe me lart, eshte padituria ajo qe e ben te veshtire seksin anal, por nese behet ne menyren e duhur sjell kenaqesi per te dy. Hera e pare eshte pak e veshtire, por pasi e kane bere sic duhet dhe kane provuar kenaqesine, jane femrat ato qe e kerkojne vete gjithnje seksin anal.

Sot po tregoj dicka te re. Ky poshte qe po tregoj ne foto gabimisht merret si vibrator per vaginen, por nuk eshte i tille. Ky quhet “buttplug” dhe eshte posacarisht per vrimen
anale.

Ky ka 1 forme te tille qe pasi hyn nuk del, dmth eshte si pune tape. Ka te permasave te ndryshme, por per fillestaret keshillohen ato te permasave te vogla. Sherben per zgjerimin e femrave te cilat jane te ngushta nga ana anatomike.

Perdoret keshtu: Pasi lyhet me vaj seksi, futet ngadale dhe mbahet brenda per 15-30 minuta para se te besh seks me partnerin. Ka femra te cilat i mbajne edhe me ore te tera duke veshur edhe rrobat siper. I mbajne ne shtepi ose edhe mund te dalesh me te, por mund te krijoje disi bezdi dhe veshtiresi ne ecje.

Kushtojne lire, rreth 10-15 euro. Kryesisht jane prej silikoni ose qelqi, por ato prej qelqi konsiderohen me te pastra dhe te sigurta per tu mbajtur
brenda per disa ore. Sigurisht qe pas cdo perdorimi duhen lare me uje te ngrohte dhe sapun.

Gjithashtu mund te mbahet brenda edhe gjate seksit vaginal me partnerin. Depertimi dysh ndikon ne arritjen me te shpejte te orgazmes tek femrat.
Ardi
Ardi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 54
Piket : 107
Reputacioni : 0
Join date : 08/11/2011
Location : Ne qiellin e 7

Shiko profilin e anëtarit http://duasex.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi