Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Sex ne grua te martume 100 % e vertet 2017
Sun May 28, 2017 1:30 pm nga Qekiii

» Tregime erotike
Sat Sep 28, 2013 1:13 pm nga Qekiii

» Qirje te forta
Fri Sep 13, 2013 9:52 am nga Ardi

» Foto sexi anal
Mon Sep 09, 2013 7:59 am nga Ardi

» Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc .. E vertet..
Thu Aug 29, 2013 7:19 am nga Ardi

» Të varur nga seksi
Fri Jul 26, 2013 10:52 am nga Ardi

» Si ndryshon vagina nga paraloja deri te orgazma
Fri Jul 26, 2013 10:51 am nga Ardi

» Bëhu “bishë” në shtrat!
Fri Jul 26, 2013 10:49 am nga Ardi

» Pozat e seksit orgazmik
Fri Jul 26, 2013 10:48 am nga Ardi

Foto e dites
DuaSex
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 14 më Sun Oct 06, 2013 10:23 pm
Si ndryshon vagina nga paraloja deri te orgazma

Fri Jul 26, 2013 10:51 am nga Ardi

Dihet se organi gjenital mashkullor ndryshon formën dhe rritet kur ai është i eksituar, mirëpo a e keni ditur që edhe vagjina pëson ndryshime?
Organi gjenital mashkullor është në ereksion kur mashkulli është i eksituar, penisi rritet dhe fryhet nga grafullimi i gjakut, në mënyrë që penetrimi të bëhet i mundshëm. Veç kësaj, këtu ndodh edhe tajitja e sekrecionit para …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

A nglel shtatzënë me menstruacione?

Fri Mar 02, 2012 12:21 pm nga Ardi

Pyetje:

A ngel shtatzënë kur kryen marrëdhënie gjatë ciklit menstrual? Une bëra marrëdhënie me të dashurën time në ditën e katërt dhe të pestë të ciklit dhe të dyja herët marrëdhënia u krye e plotë. A ka rrezik që ajo të ketë ngelur shtatzënë?

Përgjigje:

Mundësia që një vajzë të mbetet shtatzënë kur bën seks të pa mbrojtur, si në rastin tuaj, ekziston, por …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Si te bejme seks anal pa dhembje?

Fri Mar 02, 2012 12:20 pm nga Ardi

Atëherë, 2 problemet me kryesore te seksit anal janë higjiena dhe dhimbjet e depertimit.
Sigurisht qe shkenca e sotme e cila po viziton planetet, nuk e ka problem t’iu jape zgjidhje problemeve kaq te thjeshta.

Kjo poshte është 1 pompe e thjeshtë e cila quhet “Anal Dush”. Kjo dergon brenda anusit ujë te ngrohte dhe përdoret për shplarje. Për ata qe janë maniake te pastertise e qe …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of DuaSex on your social bookmarking website

Top posters
Ardi
 
Qekiii
 

March 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Most active topic starters
Ardi
 
Qekiii
 

Top posting users this week

Statistikat
Forumi ka 24 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri emi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 62 artikuj v 33 temat
Keywords

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines